Nieuws

Blijf op de hoogte van Muziekvereniging Polyhymnia!

Geweldige ervaring majorettes!

Vandaag hebben onze dames van de majorettes (het A-team) meegedaan aan een workshop. Vol goede moed vertrok de karavaan om 8.30 uur richting Lelystad.

Na een enigszins ontwakende reis (voor enkelen) ging de workshop om 10.00 uur van start. Tsjonge jonge, alleen de warming-up bleek voor sommigen al een echte spierpijnknaller te zijn. Vier blokken van anderhalf uur training volgden, verdeeld over twee keer dans van Melody Meijer en twee keer twirl van Tihomir Bendelja. Beiden zijn Eurpees kampioen in de afdeling waarin zij actief zijn. Dat was een flinke training maar tegelijkertijd een super leerzame dag.

Na vele moeilijke en gezellige uren stappen de dames uitgeput maar voldaan in de auto om huiswaarts te keren. Natuurlijk wordt ook deze dag traditioneel afgesloten bij restaurant “De Gouden Kroon”, alias de Mac.

Kijk voor meer afbeeldingen en video’s op onze Facebookpagina klik hier!