Nieuws

Blijf op de hoogte van Muziekvereniging Polyhymnia!

Majo- en minnirettes gooien hoge ogen in Slagharen

Op zaterdag 7 oktober hebben zowel de majorettes als de minirettes deelgenomen aan het Vechtdal Twirl Festival in Slagharen. Het c-team is 2e geworden met 62.5 punt. Een compliment van de jury over het aanleren van de technieken in combinatie met de groepsgrootte die zijn geweldig vonden. Het b-team is 2e geworden met 62 punten. Een goede prestatie voor dit jonge team. Het a-team is 1e geworden met 71 punten. De jury was enthousiast over de outfit en de vele verrassende elementen in de show. Melissa Stobbelaar is met haar solo 6e geworden met 67 punten en Britt Westendorp is met haar solo 5e geworden met 71 punten. Voor beide een erg goede prestatie. Met dit puntentotaal zijn de dames 2e van de dag geworden!! De dames hebben genoten van deze mooie dag. Dik tevreden konden de dames huiswaarts keren om nog een heerlijk, traditioneel, bakkie patat bij Zwakenberg te eten.