Nieuws

Blijf op de hoogte van Muziekvereniging Polyhymnia!

Polyhymnia presents: Maestro / update

Bijna is het zo ver aanstaande zaterdag, 5 november, zal Polyhymnia haar maestro-programma verzorgen. Natuurlijk is er de unieke ervaring voor niet-musici om eens te proeven van het dirigentschap. We zullen zien hoe ver de dirigenten Michel Reimink, Björn Cents, Irma Flik en Gerard Harmsen het zullen schoppen. Slagen zij erin de harten van de supporters te veroveren en hun carrière hiermee een boost te geven? Of is het misschien toch maar beter om het loopbaantraject van dirigent te vermijden? Wim Sleurink, dirigent van de fanfare,  én een voormalige dirigent, Nico Sieffers, zullen de jury gaan vormen met aan hen de taak de nieuwe dirigenten onder de loep te nemen, van wie kan immers een passender oordeel komen dan van dirigenten zelf? Maar daarmee is het programma nog niet compleet. Wim wil natuurlijk niet alleen maar toeschouwer zijn, hij moet zelf ook nog aan de bak. Dan is de kans er om te laten zien wat een dirigent allemaal kan doen en hoe belangrijk dat ook allemaal is. Foutjes zullen natuurlijk wel minder veroorloofd zijn. De fanfare zal bij twee van haar stukken ook nog ondersteuning krijgen van een drietal zangeressen, Polyhymnia houdt immers van een afwisselend programma zodat het publiek maximaal vermaakt wordt. Daarnaast zullen de zangeressen ook zelf nog twee nummers zingen onder begeleiding van Marion Mulders op de piano. Al met al staat er dus een fraai programma vol passie, inzet en humor op de planning, waar keihard aan is gewerkt. Zaal Reimink zal de ontspannende ruimte zijn waar het evenement plaats zal vinden. Schroom niet onder het genot van een drankje het programma te beluisteren, het programma wil allerminst mensen verplichten op hun plek te zitten. Er is ondertussen genoeg ruimte om een praatje te maken of misschien zelfs een dansje te doen, al met al zal het een gezellige avond worden. De zaal is open vanaf 19.30 uur en om 20.00 uur begint het programma. Dus komt dat zien 5 november en u zult zien wie de felbegeerde gouden baton toegereikt krijgt!