Nieuws

Blijf op de hoogte van Muziekvereniging Polyhymnia!

Solistenconcours Polyhymnia: een spannend kunstje

Optreden voor publiek zal menig mens op de zenuwen werken. Al helemaal als je er dan alleen voor staat. Alles draait om dat ene moment waarop alles goed moet gaan. Al die uren voorbereiding zijn voor slechts een paar minuten. Onze dappere muzikanten, waarvan een aantal zelfs nog maar weinig ervaring hebben, zullen op dit moment suprême moeten schitteren en de spanning zien te trotseren. Tijdens het solistenconcours van Polyhymnia op 11 februari vanaf 14:00 zullen de muzikanten te bewonderen zijn in ons clubgebouw waar zij hun muziekstukken ten gehore zullen brengen. Dit jaar zijn er maar liefst 31 leden die in totaal 25 optredens gaan verzorgen. Dat komt omdat er ook duo’s, trio’s of zelfs grotere groepjes toegestaan zijn. De optredens variëren in leeftijd, lengte, niveau en samenstelling maar een welverdiend applaus zullen ze gemeen hebben. Iedereen die de uitdaging aandurft heeft immers al iets gepresteerd. Muziekvereniging Polyhymnia kijkt uit naar de optredens van haar leden en wenst de bezoeker alvast een muzikale middag toe.