Nieuws

Blijf op de hoogte van Muziekvereniging Polyhymnia!

Tweede workshop majorettes wederom groot succes!!

En nu was het de buurt aan de Heilig Hartschool, de kids hebben hun uiterste beste gedaan tijdens de workshop majoretten!!
Op woensdagmiddag 15 juni was de aftrap voor groep 2 – 5 en 6 in het clubgebouw van Polyhymnia. Maar liefst 25 kinderen gingen uit hun dak! De kinderen van groep 3 en 4 konden niet komen vanwege een kinderfeestje. Ze waren wel erg enthousiast. Om die reden hebben we donderdag 23 juni de workshop voor groep 3 en 4 gedaan op het kunstgrasveld van hun school. Nog eens 55 kinderen die het majoretten uitgebrobeerd hebben. Momenteel is de aanloop bij de majorettes enorm, dus de workshops werpen nu al hun vruchten af! Kom gerust eens langs op donderdagavond. Kijk voor meer foto’s en video’s op https://www.facebook.com/MuziekverenigingPolyhymnia

IMG_4758 IMG_4775 IMG_4807 IMG_4809