Nieuws

Blijf op de hoogte van Muziekvereniging Polyhymnia!

Workshops Polyhymnia zijn uw stem nodig

De Stichting Belangen Polyhymnia neemt deel aan de Rabobank Coöperatie Weken, waarbij zij uw stem keihard kan gebruiken. Al geruime tijd verzorgen een aantal vakdocenten van Polyhymnia met veel plezier en enthousiasme gratis workshops in het clubgebouw. Het thema van deze workshops is “kinderen maken muziek”. Op deze manier kunnen kinderen kennis maken met het spelen van een muziekinstrument. Dit is niet alleen leerzaam, maar komt ook ten goede aan de ontwikkeling van het kind. Dit wil de stichting graag blijven doen en uw stem maakt dit mogelijk! Alle leden van Rabobank Vaart en Vechtstreek ontvangen voor de stemperiode per post en e-mail een unieke code waarmee zij kunnen stemmen en maximaal 2 van de 5 stemmen aan één vereniging of stichting kunnen geven. De stemperiode is van woensdag 26 oktober tot en met woensdag 9 november. Het moge duidelijk zijn dat de Stichting Belangen Polyhymnia iedere stem hierin kan gebruiken. Zij hopen dan ook op zoveel mogelijk steun, zodat zij door kunnen gaan met dit mooie project “kinderen maken muziek”.